LM2576T-15G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
LM2576T-15G
JLCPCB Part #
C907002
Package
TO-220-5
Description
-40℃~+125℃ 1 15V 3A 52kHz 5mA 7V~40V Buck Buck Built-in Fixed No TO-220-5 DC-DC Converters ROHS