LM2576D2TR4-012G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
LM2576D2TR4-012G
JLCPCB Part #
C70352
Package
D2PAK-5
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 12V 3A 52kHz 5mA 7V~40V Buck Buck Built-in Fixed No D2PAK-5 DC-DC Converters ROHS