LM2575T-12G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
LM2575T-12G
JLCPCB Part #
C70342
Package
TO-220-5
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 12V 1A 4.75V~40V 52kHz Buck Buck Built-in Fixed No TO-220-5 DC-DC Converters ROHS