LM2575D2T-12R4G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
LM2575D2T-12R4G
JLCPCB Part #
C70335
Package
D2PAK-5
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 12V 1A 4.75V~40V 52kHz Buck Buck Built-in Fixed No D2PAK-5 DC-DC Converters ROHS