IRFW720BTMNL
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
IRFW720BTMNL
JLCPCB Part #
C3277625
Package
D2PAK(TO-263)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.75Ω@10V 15pF 18nC@10V 3.3A 400V 49W 4V 600pF 72pF N-Channel D2PAK(TO-263) MOSFETs ROHS