ILC7062CM44X
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
ILC7062CM44X
JLCPCB Part #
C3746278
Package
SOT-23
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 250mA 2uA 4.4V Fixed Positive Short Circuit Protection SOT-23 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS