ILC6391CM-50
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
ILC6391CM-50
JLCPCB Part #
C3193098
Package
SOT-23-5
Description
-30℃~+80℃@(TA) 1 100kHz、180kHz 10V 50mA 5V Boost Boost Built-in Fixed No SOT-23-5 DC-DC Converters ROHS