ILC6381AP-33
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
ILC6381AP-33
JLCPCB Part #
C3193276
Package
SOT-89-3
Description
-30℃~+80℃@(TA) 1 100mA 10V 180kHz 3.3V Boost Boost Built-in Fixed No SOT-89-3 DC-DC Converters