HGTD7N60C3S9A
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
HGTD7N60C3S9A
JLCPCB Part #
C903767
Package
TO-252AA
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 14A 165uJ 23nC 600V 600uJ 60W TO-252AA IGBT Transistors / Modules ROHS