HGT1S7N60C3D
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
HGT1S7N60C3D
JLCPCB Part #
C3191161
Package
I2PAK(TO-262)
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 14A 25ns 38nC 600V 60W I2PAK(TO-262) IGBT Transistors / Modules ROHS