FSV12150V
MFR.Part #
FSV12150V
JLCPCB Part #
C463988
Package
TO-277-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 12A 150V 220A 30uA@150V 820mV@12A TO-277-3 Schottky Diodes ROHS