FSV12100V
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FSV12100V
JLCPCB Part #
C895434
Package
TO-277-3L
Description
-55℃~+150℃ 100V 12A 22.5uA@100V 220A 598mV@12A Independent TO-277-3L Schottky Diodes ROHS