FQU4P25TU
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FQU4P25TU
JLCPCB Part #
C3288561
Package
IPAK
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 13pF 14nC@10V 2.1Ω@10V 2.5W 250V 3.1A 420pF 5V 85pF P-Channel IPAK MOSFETs ROHS