FQT7N10TF
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FQT7N10TF
JLCPCB Part #
C241843
Package
SOT-223-4
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.7A 100V 13pF 250pF 2W 350mΩ@10V 4V 7.5nC@10V 75pF N-Channel SOT-223-4 MOSFETs ROHS