FQPF3N60
MFR.Part #
FQPF3N60
JLCPCB Part #
C3280852
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10nC 2A 3.6Ω@10V 34W 450pF 5V 600V 65pF 7.5pF N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS