FQPF19N10L
MFR.Part #
FQPF19N10L
JLCPCB Part #
C3290563
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 100mΩ@10V 13.6A 18nC@5V 210pF 2V 38W 45pF 870pF N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS