FQPF15P12
MFR.Part #
FQPF15P12
JLCPCB Part #
C899388
Package
TO-220F
Description
-55℃~+175℃ 1.1nF 120V 140pF 15A 200mΩ@10V 38nC 4V TO-220F MOSFETs ROHS