FQPF13N50CTC003
MFR.Part #
FQPF13N50CTC003
JLCPCB Part #
C3280854
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 13A 2.055nF 235pF 25pF 480mΩ@10V 48W 4V 500V 56nC@10V N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS