FQPF12P10
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FQPF12P10
JLCPCB Part #
C3280848
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 100V 27nC 290mΩ@10V 290pF 38W 4V 8.2A 800pF 85pF P-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS