FQPF11N50CF
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FQPF11N50CF
JLCPCB Part #
C899386
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 11A 2.055nF 48W 4V 500V 550mΩ@10V 55nC@10V TO-220F-3 MOSFETs ROHS