FQP33N10
MFR.Part #
FQP33N10
JLCPCB Part #
C243088
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.5nF 100V 127W 33A 420pF 4V 51nC@10V 52mΩ@10V 80pF N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS