FQP13N50C
MFR.Part #
FQP13N50C
JLCPCB Part #
C124440
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 13A 195W 2.055nF 235pF 25pF 480mΩ@10V 4V 500V 56nC@10V Half-Bridge N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS