FQI5P10TU
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FQI5P10TU
JLCPCB Part #
C3278201
Package
I2PAK(TO-262)
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 1.05Ω@10V 100V 250pF 25pF 3.75W 4.5A 4V 8.2nC@10V 90pF P-Channel I2PAK(TO-262) MOSFETs ROHS