FQI47P06TU
MFR.Part #
FQI47P06TU
JLCPCB Part #
C3288467
Package
I2PAK(TO-262)
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 1.7nF 110nC@10V 26mΩ@10V 3.6nF 3.75W 420pF 47A 4V 60V P-Channel I2PAK(TO-262) MOSFETs ROHS