FQI13N06TU
MFR.Part #
FQI13N06TU
JLCPCB Part #
C3278184
Package
I2PAK(TO-262)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 120pF 135mΩ@10V 13A 20pF 310pF 45W 4V 60V 7.5nC@10V N-Channel I2PAK(TO-262) MOSFETs ROHS