FQI10N60CTU
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FQI10N60CTU
JLCPCB Part #
C3278177
Package
I2PAK(TO-262)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.04nF 215pF 24pF 3.13W 4V 57nC@10V 600V 730mΩ@10V 9.5A N-Channel I2PAK(TO-262) MOSFETs ROHS