FQE10N20CTU
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FQE10N20CTU
JLCPCB Part #
C3280343
Package
TO-126-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 12.8W 125pF 200V 26nC@10V 360mΩ@10V 4A 4V 510pF 53pF N-Channel TO-126-3 MOSFETs ROHS