FQD7N10TM
MFR.Part #
FQD7N10TM
JLCPCB Part #
C3290862
Package
TO-252(DPAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 13pF 250pF 350mΩ@10V 4V 5.8A 6W 7.5nC@10V 75pF N-Channel TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS