FQD6P25TF
MFR.Part #
FQD6P25TF
JLCPCB Part #
C3281349
Package
TO-252(DPAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.1Ω@10V 150pF 250V 25pF 27nC@10V 4.7A 5V 780pF P-Channel TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS