FQD3N30TF
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FQD3N30TF
JLCPCB Part #
C3290865
Package
TO-252(DPAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.2Ω@10V 2.4A 230pF 300V 30W 50pF 5V 7nC@10V 8pF N-Channel TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS