FQB25N33TM
MFR.Part #
FQB25N33TM
JLCPCB Part #
C3288144
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.01nF 230mΩ@10V 250W 25A 330V 385pF 5V 60pF 75nC@15V N-Channel D2PAK(TO-263) MOSFETs ROHS