FQB1P50TM
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FQB1P50TM
JLCPCB Part #
C898639
Package
D2PAK
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.5A 10.5Ω@10V 3.13W 350pF 500V 8pF D2PAK MOSFETs ROHS