FQB12N60CTM
MFR.Part #
FQB12N60CTM
JLCPCB Part #
C3288182
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 12A 2.29nF 225W 235pF 28pF 4V 600V 63nC@10V 650mΩ@10V N-Channel D2PAK(TO-263) MOSFETs ROHS