FQB10N20LTM
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FQB10N20LTM
JLCPCB Part #
C3277646
Package
D2PAK(TO-263)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10A 125pF 17nC@5V 18pF 200V 2V 360mΩ@10V 830pF 87W N-Channel D2PAK(TO-263) MOSFETs ROHS