FQB10N20CTM
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FQB10N20CTM
JLCPCB Part #
C3277656
Package
D2PAK(TO-263)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 125pF 200V 26nC@10V 360mΩ@10V 4V 510pF 53pF 72W 9.5A N-Channel D2PAK(TO-263) MOSFETs ROHS