FQAF14N30
MFR.Part #
FQAF14N30
JLCPCB Part #
C3291289
Package
TO-3PF
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.36nF 11.4A 260pF 290mΩ@10V 300V 30pF 40nC 5V 90W N-Channel TO-3PF MOSFETs ROHS