FQA65N20
MFR.Part #
FQA65N20
JLCPCB Part #
C464176
Package
TO-3P
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 120pF 200V 200nC@160V 310W 32mΩ@10V 5V 65A 7.9nF TO-3P MOSFETs