FODM1008R2V
MFR.Part #
FODM1008R2V
JLCPCB Part #
C891168
Description
-40℃~+110℃ 1 1.4V 130% 260% 300mV@10mA,1mA 5.7us 50mA 5kV 6V 70V 8.5us Phototransistor SOP-4-2.54mm Transistor, Photovoltaic Output Optoisolators ROHS