FOD3150SD
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FOD3150SD
JLCPCB Part #
C899251
Package
SOP-8-2.54mm
Description
-40℃~+100℃ 1 15V~30V 20kV/us 5kV DC SOP-8-2.54mm Logic Output Optoisolators ROHS