FMG1G75US60H
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FMG1G75US60H
JLCPCB Part #
C3190019
Package
PM-7-GA
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 310W 600V 7.056nF@30V 75A PM-7-GA IGBT Transistors / Modules ROHS