FGHL75T65LQDT
MFR.Part #
FGHL75T65LQDT
JLCPCB Part #
C5209102
Package
TO-247-3L
Description
1.35V@75A,15V 1.88mJ 15.3nF 181pF 2.38mJ 300A 3V@75mA 48ns 499W 568ns 650V 68pF 793nC@15V 80A 87ns FS (Field Stop) TO-247-3L IGBT Transistors / Modules ROHS