FGH75T65SHDT-F155
MFR.Part #
FGH75T65SHDT-F155
JLCPCB Part #
C462126
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+175℃ 123nC@15V 150A 179pF 2.1V@75A,15V 225A 28ns 3.68nF 3mJ 43pF 455W 4V@75mA 650V 750uJ 76ns 86ns FS (Field Stop) TO-247-3 IGBT Transistors / Modules ROHS