FGA25N120ANTDTU
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FGA25N120ANTDTU
JLCPCB Part #
C462124
Package
TO-3PN
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.2kV 130pF 150A 190ns 2.65V@50A,15V 200nC@15V 3.5V@25mA 3.7nF 312W 350ns 4.1mJ 50A 50ns 80pF 960uJ NPT (Non-Punch Through) TO-3PN IGBT Transistors / Modules ROHS