FGA120N30DTU
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FGA120N30DTU
JLCPCB Part #
C3194109
Package
TO-3P
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.4V@15V,25A 120A 120nC 21ns 290W 300V TO-3P IGBT Transistors / Modules ROHS