FDU6612A
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FDU6612A
JLCPCB Part #
C3288539
Package
IPAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 170pF 28mΩ@4.5V 30A 30V 3V 60W 660pF 9.4nC@5V 90pF N-Channel IPAK MOSFETs ROHS