FDU068AN03L
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FDU068AN03L
JLCPCB Part #
C3278284
Package
IPAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 2.525nF 2.5V 24nC@5V 300pF 30V 35A 490pF 6.8mΩ@4.5V 80W N-Channel IPAK MOSFETs ROHS