FDP46N30
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FDP46N30
Description
-55℃~+150℃ 3.38nF 300V 417W 46A 5V@250uA 650pF 75nC@10V 79mΩ@10V 90pF N-Channel - MOSFETs ROHS