FDP39N20
MFR.Part #
FDP39N20
JLCPCB Part #
C188507
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.13nF 200V 251W 39A 49nC@10V 520pF 5V 66mΩ@10V 85pF N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS