FDMS86202ET120
MFR.Part #
FDMS86202ET120
JLCPCB Part #
C891095
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 102A 120V 17pF 187W 3.1V 3.275nF 45nC@10V 460pF 6mΩ@10V N-Channel Power56-8 MOSFETs ROHS