FDMS8350LET40
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FDMS8350LET40
JLCPCB Part #
C891084
Package
Power-56-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 125W 300A 3V 40V Power-56-8 MOSFETs ROHS